Používame súbory cookies a podobné technológie, ktoré sú potrebné na prevádzku webovej stránky. Pokračovaním súhlasíte.

VentAir

Čistenie kuchynského odsávania

Čistenie kuchynského odsávania v stravovacích zariadeniach je veľmi dôležité z hľadiska zníženia rizika požiaru, ale aj samotného výkonu odsávania olejových a iných výparov v kuchynských zariadeniach.
shutterstock_102604346-1024x681

Väčšina stravovacích zariadení sú vybavené extrakčným systémom, ktorý slúži na kontrolu nazhromaždených tepelných, parných a mastných emisií v priestoroch kuchyne.

Filtre v odsávačoch pár slúžia dobre ako “prvá obraná línia” proti ukladaniu mastnôt, ale stále umožňujú menším časticiam prejsť až do vzduchotechnického extrakčnému systému.Tie sa časom nazhromaždia a môžu predstavovať problémy z hľadiska hygieny a požiarneho rizika. Zatiaľ čo filtre a odsávaće pár sú na pravidelné čistenie ľahko dostupné aj pre kuchynský personál, vzduchotechnický extrakčný systém je spravidla ukrytý nad stropom a môže prechádzať mnohými stenami a poschodiami až po výstupný bod.

Na tieto systémy sa požíva metóda čistenia suchým ľadom alebo pri lepšom prístupe ručné odstraňovanie nečistôt a mastnoty cez čistiace otvory s pomocou vysokorozpustných čistiacich prostriedkov.

sample1

O nás

Hlavným zameraním našej firmy je čistenie, ktorým odstraňujeme nazbierané nečistoty z okrúhlych a pravouhlých vzduchotechnických systémov.

Výhody čistej vzduchotechniky
kvalita prostredia a ľudské zdravie (prach, baktérie, pliesne a vírusy)

  • spotreba energie
  • životnosť zariadení
  • čistota prevádzok a procesov prevádzaných vo vetranom priestore
  • zníženie rizika požiaru a jeho šírenia v rámci vzduchotechnických ciest resp. Potrubí

Ďalšie služby

Vzduchotechnické potrubie

Vzduchotechnické jednotky (AHU) a ventilátory

Inštalácia servisných dvierok / čistiacich otvorov

Príslušenstvo vzduchotechnických systémov

Dezinfekcia povrchov

Hlavným zameraním našej firmy je čistenie, ktorým odstraňujeme nazbierané nečistoty z okrúhlych a pravouhlých vzduchotechnických systémov.
Kontaktné informácie

info@ventair.sk
+421 950 510 356

© 2021 VentAir. Stránku vytvoril Airprint.sk - Webstránky. Eshopy. Grafický dizajn.