Používame súbory cookies a podobné technológie, ktoré sú potrebné na prevádzku webovej stránky. Pokračovaním súhlasíte.

VentAir

Vzduchotechnické jednotky (AHU) a ventilátory

Údržba vzduchotechnických jednotiek je prirodzenou súčasťou čistenia vzduchotechnických systémov. Ak sa tieto zariadenia ponechajú v zlom stave, môže to prispievať k vysokému stupňu nečistôt (prach, baktérie, pliesne a vírusy) vo vzduchotechnických systémoch.

Na oboch koncoch vzduchotechnického potrubia, či ide o prívod alebo odsávanie vzduchu je vždy vzduchotechnická jednotka (AHU) alebo extrakčný ventilátor. Ich čistota a výkon môžu byť oslabené ak sa častice prachu a inej nečistoty budú zhromažďovať v komorách a na vrtuli ventilátora.

kontakt

Vo vzduchotechnických jednotkách (AHU), ktoré poskytujú vyhrievaný alebo chladený vzduch je často prítomná aj kondenzácia. Výsledná vlhkosť môže spôsobiť koróziu na vaňovom paneli a podlahe. Namiesto kompletnej výmeny vzd.jednotky (AHU) môžeme zabezbečiť ekonomickejšie riešenia ako napr. odstránenie korózie a nové potiahnutie poškodených častí špeciálnym náterom.

Výmena filtrov je jednou z ďalšich služieb, ktoré naśa firma ponúka. Máme široké spektrum dodávateľov, ktorí môžu poskýtnúť rôzne druhy filtrov (kapsové, rámčekové atď.) vo všetkých velkostiach a špecifikáciách.

sample1

O nás

Hlavným zameraním našej firmy je čistenie, ktorým odstraňujeme nazbierané nečistoty z okrúhlych a pravouhlých vzduchotechnických systémov.

Výhody čistej vzduchotechniky
kvalita prostredia a ľudské zdravie (prach, baktérie, pliesne a vírusy)

  • spotreba energie
  • životnosť zariadení
  • čistota prevádzok a procesov prevádzaných vo vetranom priestore
  • zníženie rizika požiaru a jeho šírenia v rámci vzduchotechnických ciest resp. Potrubí

Ďalšie služby

Vzduchotechnické potrubie

Inštalácia servisných dvierok / čistiacich otvorov

Kuchynské odsávania

Príslušenstvo vzduchotechnických systémov

Dezinfekcia povrchov

Hlavným zameraním našej firmy je čistenie, ktorým odstraňujeme nazbierané nečistoty z okrúhlych a pravouhlých vzduchotechnických systémov.
Kontaktné informácie

info@ventair.sk
+421 950 510 356

© 2021 VentAir. Stránku vytvoril Airprint.sk - Webstránky. Eshopy. Grafický dizajn.